آماده سازی ۱۴ مدرسه برای اسکان تابستانی در خراسان جنوبی

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ۱۴ مدرسه با ۱۰۴ کلاس درس برای اسکان مهمانان فرهنگی استان در قالب ویژه و «الف» تجهیز و آماده شده است.
کد خبر: ۱۱۷۳۴۴۱
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۷ 29 June 2024

به گزارش تابناک خراسان جنوبی و به نقل از ایسنا، سید علیرضا موسوی نژاد روز شنبه ۹ تیر به رسانه‌ها اظهار کرد: طرح اسکان تابستانی ویژه فرهنگیان و خانواده‌های درجه یک آنان است و فرهنگیان شاغل و بازنشسته رسمی، پیمانی و قراردادی همچنین مدارس غیردولتی و کانون‌های پرورش فکری که امکان احراز هویت در سامانه را داشته باشند با ارائه کارت شناسایی یا معرفی‌نامه از ادارات مناطق، امکان استفاده از طرح را دارند.

وی با اشاره به فعالیت ۱۰ پایگاه اسکان در شهرستان‌های استان افزود: ۲ هزار و ۲۰۶ نفر روز در ستاد اسکان آموزش و پرورش از ۲۵ خرداد تاکنون اسکان یافتند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تابستان امسال بیش از یکصد نفر از فرهنگیان آموزشی و اداری استان با پایگاه‌های اسکان تابستانه آموزش و پرورش همکاری می‌کنند و در تیر ماه ۳۰ خانوار به تعداد ۳۰۲ نفر در پایگاه‌های اسکان آموزش و پرورش پذیرش و در مدارس اسکان داده شدند.

وی اضافه کرد: ثبت‌نام طرح اسکان تابستانه به صورت حضوری و غیرحضوری است و در ثبت‌نام غیرحضوری فرهنگیان می‌توانند با مراجعه به سامانه Eskan.medu.ir و از طریق درگاه خدمات الکترونیک دولت یا درگاه سها بعد از احراز هویت، ثبت‌نام و برای ذخیره اتاق اقدام کنند.

موسوی نژاد گفت: متقاضیان با مراجعه به ستاد‌ها یا پایگاه‌های اسکان می‌توانند برای ثبت‌نام حضوری درخواست خود اقدام کنند.

وی عنوان کرد: ظرفیت مراکز پس از ثبت نام فرهنگیان، امکان خدمات‌دهی به قشر‌های دیگر جامعه اعم از کارکنان لشکری، کشوری، افراد عادی با اولویت خانواده‌های شهدا و جانبازان و کسانی که پارسال ازدواج کرده یا صاحب فرزند شده‌اند را با اولویت دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار