کشور برای خلق یک حماسه دیگر آمادگی کامل دارد

استاندار خراسان جنوبی گفت: با شهادت آیت الله رئیسی ما شاهد برگزاری زودهنگام انتخابات ریاست جمهوری هستیم، امروز کشور برای خلق یک حماسه دیگر آمادگی کامل دارد.
کد خبر: ۱۱۷۳۳۳۶
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۰ 28 June 2024

به گزارش تابناک خراسان جنوبی، جواد قناعت امروز جمعه ۸ تیرماه در جریان حضور در شعبه مستقر در ساختمان شهرداری بیرجند، اظهار داشت: مشارکت جزو ذات جمهوری اسلامی است و نظام و حاکمیت از اول انقلاب هر سال در انتخابات، خود را در معرض رفراندوم قرار می‌دهند.

استاندار با بیان اینکه در هیچ جای دنیا سراغ نداریم کشوری ۵۰ روز بعد از پیروزی انقلابش، انتخابات برگزار کند و یا هر سال خود را در معرض رفراندوم قرار دهد، افزود: با شهادت آیت الله رئیسی ما شاهد برگزاری زودهنگام انتخابات ریاست جمهوری هستیم، امروز کشور برای خلق یک حماسه دیگر آماده است.

وی با بیان اینکه مردم خراسان جنوبی در تشییع جنازه رئیس جمهور شهیدشان حماسه بزرگی خلق کردند، گفت: درصد مشارکت و حضور مردم در این مراسم بسیار بالا بود و استان‌های دیگر را مورد توجه خودش قرار داد، امیدواریم امروز هم شاهد مشارکت بالای مردم پای صندوق‌های رای باشیم.

استاندار با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه حضور در انتخابات تکمیل کننده تشییع جنازه باشکوه آیت الله رئیسی است، ادامه داد: در سطح کشور و به ویژه استان خراسان جنوبی شاهد مشارکت بالای مردم در شعب اخذ رأی خواهیم بود.

قناعت از آمادگی کامل استان و ملزومات برای برگزاری انتخابات خبر داد و گفت: ۷۷۲ شعبه در استان برای جمع آوری آرای مردم پیش بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: در انتخابات ۱۱ اسفندماه گذشته (انتخابات مجلس) درصد مشارکت مردم استان بالا و رتبه دوم کشوری را با اختلاف یک درصد با استان اول کسب کردیم.

استاندار گفت: در این انتخابات مردم تنها با کارت ملی و یا شناسنامه می‌توانند رأی خود را به صندوق‌های رای بیندازند.

قناعت افزود: تعرفه ها، ملزومات و امکانات انتخابات تأمین شده و تعرفه‌های بیشتر بر اساس درخواست فرمانداری‌ها توزیع خواهد شد و ما هیچ نگرانی در این خصوص نداریم.

وی در پایان از مردم خواست با حضور در پای صندوق‌های رأی یک بار دیگر سهم خود را برای عزت ایران ادا کرده و حماسه دیگری خلق کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار