مسؤول بسیج سازندگی سپاه انصار الرضا خراسان جنوبی گفت: اقدام به‌موقع و شجاعانه جهادگران با کمک تجهیزات بسیج سازندگی خراسان جنوبی از خسارت‌های احتمالی سیل در روستای مختاران جلوگیری کرد.
کد خبر: ۱۱۶۵۳۲۷
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۸ 03 May 2024

به گزارش تابناک خراسان جنوبی، مهدی هنری امروز (۱۴ اردیبهشت ماه) بیان کرد: درپی بارندگی‌های شدید و وقوع سیلاب امروز در روستای مختاران، جهادگران با استفاده از تجهیزات بسیج سازندگی در روستای مختاران، مانع از وارد شدن خسارت شدند.

وی به اقدام جهادگران و راننده لودر در این روستا اشاره و اظهار کرد: درپی سیل که باعث آبگرفتگی دشت و روستای مختاران شده بود، اقدام جهادگران از آب‌گرفتگی کامل روستا و ورود سیلاب به خانه مردم جلوگیری شد.

هنری گفت: درپی وقوع سیلاب در روستای مختاران حدود ۱۰ واحد مسکونی که در مجاورت جاده آسفالت قرار داشتند، دچار آبگرفتگی شدند. اکنون وضعیت روستای مختاران عادی است و واحد‌های مسکونی نیاز به تعمیر و مرمت دارند.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۲۰ جهادگر در حال خدمت‌رسانی‌اند، افزود: از شب گذشته، ماشین‌آلات بسیج سازندگی در حالت آماده‌باش هستند که در صورت وقوع سیل و هرگونه حادثه احتمالی به کمک مردم بروند.

برچسب ها: خراسان جنوبی
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار