دیگر نمی دانیم دردمان را به چه زبانی بگوییم
حجه الاسلام سید محمدباقر عبادی در نامه ای به دکتر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه: حیاتی ترین پروژه استان که هر سال جان انسان های زیادی را می گیرد، 12 سال است که نصف و نیمه جلو می رود.
امروز صورت گرفت
استاندار خراسان جنوبی به همراه هیئتی وارد شهرستان فردوس شد و مورد استقبال مردم و مدیران قرار گرفت. شرکت در کارگروه اقتصاد مقاومتی از برنامه ای مروج الشریعه در این سفر عنوان شده است.
پایان شش سال شرارت گروه داعش در منطقه / سردار سلیمانی به رهبری تبریک گفت / ابعاد خسارت این طوفان مسموم کشورها و مردم را گرفتار کرده است.
طی نامه ای به رهبر معظم انقلاب اعلام شد.
داعش همانطور که پیش بینی می شد در ماههای آخر سال میلادی از منطقه به طورکامل حذف شد. سردار سلیمانی ضمن تبریک این موفقیت به رهبر معظم انقلاب ابعاد این جنگ چند ساله را تشریح کرد. به طور قطع این موفقیت تجربه ای گرانقدر برای ایران اسلامی و قدرت بازدارندگی آن برای جنگ های احتمالی در آینده خواهد بود.
خروج آمریکا از توافق به آسانی مقدور نیست
نظر معاون امور حقوقی و بین‌الملل وزارت امور خارجه درباره فرجام برجام
برجام از استحکامی برخوردار است که برهم زدن آن و بازگرداندن تحریم ها آسان نیست. برجام بخشی از تصمیم و قطعنامه شورای امنیت است و نمی‌توان به راحتی آن را کنار زد. جامعه بین الملل و اتحادیه اروپا از آن حمایت و آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز بارها پایبندی ایران به توافق هسته‌ای را تایید کرده اند. ارتباط برجام با بحث های امنیتی و عدم اشاعه به تحکیم آن منتهی شده است.
نتیجه تاثیر عربستان بر لبنان
از لحن استعفانامه حریری فهمید که نوشته خودش نیست زیرا او اینگونه سخن نمی‌گوید. عربستان برای مقابله با ایران در لبنان، او را به استعفا مجبور کرده است.
امام خمینی در کتاب کشف الاسرار از انقلاب خود خبر داده بود
امامت جمعه بیرجند در آستانه 13 آبان گفت:
آیت الله سید علیرضا عبادی که در خطبه های نماز جمعه این هفته بیرجند به ایراد سخنرانی می پرداخت اظهار داشت امروز کسانی که در برابر جنایات سکوت می کنند و بی تفاوتی نشان می دهند با کسانی که مستقیما جنابت می کنند سهیم هستند. امام جمعه بیرجند گفت امام خمینی (ره) با آمادگی و آگاهی کامل انقلاب کرد و در کتاب کشف الاسرار که در نوجوانی نوشته بود از وقوع آن خبر داده بود.
پیشخوان روزنامه های امروز را در تابناک خراسان جنوبی ببینید
مرور عناوین روزنامه های نهم آبان خراسان جنوبی
روزنامه های استان خراسان جنوبی در حالی امروز چاپ و منتشر می شوند که اهالی رسانه و مطبوعات استان در نمایشگاه مطبوعات حضور دارند. تابناک خراسان جنوبی سری به صفحه ی اول روزنامه های استان زده است.
امروز سران قوا به میزبانی مجلس با یکدیگر دیدار کردند
دیروز طی دیداری چند ساعته روسای قوه مجریه، مقننه و قضائیه مسایل اساسی کشور و منطقه مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت. این جلسه به دعوت رئیس مجلس شورای اسلامی انجام گرفت.
استاندار خراسان جنوبی خواستار خرید محصولات و بکارگیری خدمات بومی استان شد
طی نامه ای از سوی استاندار به ادارات دولتی و سازمان ها صورت گرفت
استاندار خراسان جنوبی با ارسال نامه ای به دانشگاهها، ادارات و سازمان های دولتی استان خواست تا در خرید و اقلام مورد نیاز و تامین مجریان پروژه‌های عمرانی توانمندی های داخل استان را در صورت برابری کیفیت و قیمت با موارد مشابه خارج از استان، در اولویت قرار دهند.
خاطره آیت الله سید علیرضا عبادی از مرحوم آیت الله تهامی
خاطره آیت الله سید علیرضا عبادی از مرحوم آیت الله تهامی و نظر ایشان در باره مهندس بارزگان
صفحه  از ۴۰