رسانه‌ها زبان گویا واقعیت‌ها باشند

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی گفت: رسانه‌ها می‌توانند زبان گویای واقعیت‌ها باشند که در دنیا در حال انجام است و این واقعیت‌ها را به نسل جوان، مردم و جوامع مختلف انعکاس دهند.
کد خبر: ۱۱۳۷۵۵۳
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۱ 12 November 2023

به گزارش تابناک خراسان‌جنوبی، سردار محمدرضا مهدوی، فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی امروز در جلسه کمیته فضای مجازی و رسانه قرارگاه جهاد تبیین استان، به نقش مهم رسانه اشاره کرد و اظهارداشت: رسانه عرصه‌ای مهم و مجموعه‌ای است که می‌تواند زبان گویا بسیاری از واقعیت‌های تاریخی باشد.

وی اظهار داشت: نقش رسانه در جهاد تبیین یک نقش بی بدیل و تاثیر گذار است.

وی گفت: امروز دشمن صهیونیستی با کودک کشی، نسل کشی و هزاران جنایتی که در حق انسان‌های بی دفاع و مظلوم غزه انجام می‌دهد و سعی دارد که مانع از انعکاس این جنایات‌ها به دنیا می‌شود.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی افزود: دشمن صهیونیستی و غربی‌ها از واقعیت‌های موجود در صحنه ترس دارند، چون اگر واقعیت جنایت‌های آن‌ها در دنیا منعکس شود، قطعا روند دروغ گویی آن‌ها به دنیا افشاء خواهد شد.

سردار مهدوی ادامه داد: افشای حقیقت این است که رژیم صهیونیستی و غربی‌ها سالیان سال به نسل‌های مختلف جهان دروغ گفتند و دروغ و نیرنگ حاکمیت خود در دنیا را ادامه دادند و امروز می‌خواهند مانع از انعکاس و افشای این جنایت‌ها شوند.

وی عنوان کرد: انعکاس صحنه‌های جنایت رژیم صهیونیستی در فلسطین به دنیا توسط اصحاب رسانه با منافع و دیدگاه‌های غرب و اسرائیل در تضاد است که یکی از آن‌ها حقوق بشری است؛ امروز ۱۱ هزار انسان بی دفاع و کودک در فلسطین بدست رژیم صهیونیستی کشته و شهید شدند و در حالکیه غربی‌ها دَم از حقوق بشر می‌زنند.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی تاکید کرد: رسانه‌ها می‌توانند زبان گویای واقعیت‌ها باشند که در دنیا در حال انجام است و این واقعیت‌ها را به نسل جوان، مردم و جوامع مختلف انعکاس دهند.

وی ادامه داد: با انعکاس جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه بسیاری از افراد جهان که مسلمان هم نبودند حتی در آمریکا و اروپا برای دفاع از ملت مظلوم غزه به صحنه آمدند و این محصول کار رسانه است.

سردار مهدوی بیان کرد: بیدار کردن ملت‌ها و آزادگان، بیدار کردن اقشار مختلف در دنیا، انعکاس اعتراضات جهانی به جنایت‌های رژیم صهیونیستی؛ همه این‌ها به واسطه کار رسانه و فعالیت فعالان عرصه رسانه و فضای مجازی است که منجر به بیداری ملت‌ها و افشای ماهیت واقعی دشمنان و جنایت‌های آن‌ها در دنیا می‌شود.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: امروز رسانه بیشترین تاثیر را در بیداری ملت‌ها و افشاگری واقعیت‌های در حال اتفاق در جهان دارد.

وی به تشکیل قرارگاه جهادی در استان اشاره کرد و افزود: به لطف خدا انسجام بخشی و هماهنگی در دستگاه‌های دولتی در این راستا صورت گرفته و همه نهاد‌ها پای کار آمدند، و برنامه‌ریزی‌های خوبی برای تمامی مراکز علمی، آموزشی و دستگاه‌ها در حال انجام است.

سردار مهدوی گفت: در قالب قرارگاه جهاد تبیین کارگروه‌های مختلفی برای انجام جهاد تبیین در استان انجام تشکیل شده که هر کدام با عمل به وظایف خود تاثیر به سزایی در ذهن مخاطب و بیداری نسل جوان خواهند داشت.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی افزود: در راستا قرارگاه جهاد تبیین باید به نحوه شکل گیری و گذشته تاریخی رژیم صهیونیستی و جنایت‌های آنها، فرمایشات امامین انقلاب اسلامی در این خصوص و صحبت‌های شهدا بیان شود و با استفاده از زبان هنر و اشکال مختلف هنری جنایت‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا را برای همه ملت‌های تبیین کرد.

سردار مهدوی ادامه داد: ما در قرارگاه مرکزی جهاد تبیین برای انجام رسالت خود در بیداری ملت‌ها و افشای جنایت‌های رژیم صهیونیستی برای دنیا؛ آمادگی کامل داریم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار