در ایام دهه فاطمیه؛
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: 37 هزار پرس غذای گرم بهداشتی طی ایام دهه فاطمیه توسط خانه های هلال بین نیازمندان توزیع شد. 
کد خبر: ۹۳۳۱۱۳
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳ 18 January 2021
به گزارش تابناک خراسان جنوبی، محمد رضا رضایی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات هلال احمر طی دهه فاطمیه بیان کرد: در این ایام 37 هزار و 460 پرس غذای گرم بهداشتی با همکاری خیرین و اعضای خانه های هلال در نقاط مختلف استان پخت و توزیع شده است.
 
وی ارزش این خدمات را بالغ بر هفت میلیارد و 500 میلیون ریال دانست و افزود: با رایزنی های انجام شده، یک خیر فردوسی پرداخت یک میلیون و 300 هزار تومان مستمری ماهیانه برای پنج کودک یتیم را عهده دار شد. 
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه تمامی هزینه های پزشکی این ایتام با تایید هلال احمر، توسط این خیر نیکوکار پرداخت خواهد شد، ادامه داد: همچنین در شهرستان درمیان هزینه های درمان شش کودک بیمار توسط خیرین تامین شد.
 
رضایی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده در دهه فاطمیه بیان کرد:  در این مدت تعداد 300 ثوب البسه به ارزش 220 میلیون ریال با مشارکت خیرین بین خانواده های نیازمند درشهرستان های درمیان و بیرجند توزیع شد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار