وزیر بهداشت:
نمکی گفت:ان شاء الله به سمت مرگ‌های بسیار کمتر از آنچه امروز در کشور گزارش می‌شود، می‌رویم و آینده روشن‌تری در مبارزه با کرونا خواهیم داشت.
کد خبر: ۹۲۳۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹ 13 December 2020

به گزارش تابناک خراسان جنوبی، شامگاه شنبه سعید نمکی وزیر بهداشت با استقبال رسمی استاندار و رئیس مجمع نمایندگان استان وارد فرودگاه بین المللی بیرجند شد.

وی در بدو ورود در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: ان شاء الله به سمت مرگ‌های بسیار کمتر از آنچه امروز در کشور گزارش می‌شود، می‌رویم و آینده روشن‌تری در مبارزه با کرونا خواهیم داشت که فردا در ستاد مقابله با کرونا مفصل‌تر صحبت خواهم کرد.وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با لطف خداوند و با همت همکاران ما، همگرایی و همفکری که بین همه نیروهای نظام اتفاق افتاد و همراهی مردم شریف امروز می‌توانیم بگوییم که موج سوم سهمگین کرونا را مهار کردیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شامگاه شنبه برای بررسی روند کنترل ویروس کرونا و افتتاح چند طرح حوزه سلامت در استان خراسان جنوبی وارد بیرجند شد.

«سعید نمکی» بدو ورود در فرودگاه بین‌المللی شهید کاوه بیرجند مورد استقبال استاندار خراسان جنوبی، رییس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان قرار گرفت.

وزیر بهداشت که پیرو دعوت استاندار به خراسان جنوبی سفر کرده است، بازدید از بیمارستان‌های بیرجند را در برنامه دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار