مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی با اشاره به اولویت‌های این نهاد در محرومیت زدایی گفت: ۱۱۴ میلیارد تومان منابع بلاعوض برای توسعه بخش درح شهرستان سربیشه اختصاص یافت.
کد خبر: ۸۶۰۳۲۶
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸ 09 June 2020

رضا سلم آبادی با بیان اینکه دولت و این نهاد عزم خود را بیش از گذشته برای رفع محرومیت به کارگرفته است اظهار داشت: مقرر شد در راستای سند محرومیت زدایی و توسعه بخش درح 114 میلیارد تومان منابع بلاعوض و 136 میلیارد تومان تسهیلات اختصاص یابد تا پروژه‌های تعریف شده ظرف مدت پنج سال تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: در این راستا قرارداد سند توسعه بخش درح شهرستان سربیشه بین 17 سازمان و نهاد اجرایی استان و کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان معین اجرای این طرح به امضاء رسیده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خراسان جنوبی با بیان اینکه امیدواریم باامضای این قراردادها بتوانیم غبار محرومیت را از چهره این منطقه مرزی دورکنیم تصریح کرد: در مرحله نخست این طرح 22 میلیارد تومان به صورت بلاعوض از سوی کمیته امداد و معادل آن نیز توسط 17 دستگاه اجرایی استان اختصاص یافته و هزینه می‌شود.

وی بیان کرد: در راستای این قراردادها و به منظور تحقق محرومیت زدایی در این بخش مرزی، امسال 23 طرح عمرانی و خدماتی از جمله آب و فاضلاب روستایی، خانه عالم، استخرذخیره آب، منبع آب شرب، بازسازی قنوات، فضای سبز و دارالقرآن اجرا و احداث می‌شود.

سلم آبادی با اشاره به اینکه تفاهم نامه‌ای اصلی طرح توسعه بخش درح شهرستان سربیشه، مهر سال گذشته با حضور معاون اول رئیس جمهور بین استانداری خراسان جنوبی و کمیته امداد امام خمینی (ره) امضاء شد گفت: در راستای این تفاهم نامه مقرر شدتا با همکاری هم در مدت 5 سال، این منطقه محرومیت زدایی شود.

 مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خراسان جنوبی با بیان اینکه دستگاه‌های مسئول تمام همت خود را برای تحقق این مهم به کار بسته‌اند اظهار داشت: تعدادی از این پروژه‌ها در هفته دولت و دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد و تعدادی نیز سال آینده افتتاح  می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار