کد خبر: ۷۸۲۹۹۱
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵ 25 September 2019

سال تحصیلی ٩٩-1398 با نواختن زنگ امید آینده و قرائت پیام بانک در مدرسه امید آینده در شهرک مهرشهر در بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی، رسماً آغاز شد.
آیین بازگشایی مدارس امید آینده موسوم به «زنگ امید آینده» صبح روز دوشنبه (اول مهرماه) با حضور « ناصر مهین جعفرآبادی» مدیر امور بانکداری بین الملل بانک آینده و « سیدجعفر بنایی» رئیس شعبه بانک در بیرجند، «محمدحسین یکه خانی» رئیس آموزش و پرورش بیرجند و تعدادی از خانواده دانش آموزان در مدرسه امید آینده در این شهرستان، برگزار شد.
در این مراسم علاوه بر نواختن زنگ امید آینده، پیام بانک آینده به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید قرائت شد و دانش آموزان با عبور از زیر قرآن مجید راهی کلاس های درس شدند.
بانک آینده از گروه سرود دانش آموزی ناشنوایان که در این مراسم، سرود و برنامه هنری اجرا کردند، با اعطای کارت هدیه، تقدیر کرد.
مدرسه 6کلاسه امید آینده به مساحت 1512مترمربع و زیربنای 825 مترمربع در مرکز استان خراسان جنوبی در سال١٣٩۶ احداث و به بهره برداری رسیده است و حدود 380دانش آموز در دو نوبت در مقطع ابتدایی در این مدرسه تحصیل می کنند.
بانک آینده يازده مدرسه امید آینده در مناطق کمتر برخوردار در شیراز، ایلام، سنندج، زاهدان، کرمان، بیرجند، بوشهر، یاسوج و بندرعباس، تالش و تهران احداث کرده است و حدود 4 هزار دانش آموز در این مدارس تحصیل می کنند.
در اين مراسم همچنين مديران ارشد بانك آينده علاوه بر بازديد از مدرسه و گفت و گو با مديران و معلمان با دانش آموزان و اولياء آنها گفت و گو كردند و همچنين به مناسبت آغاز سال تحصيلي و برگزاري آيين زنگ اميد آينده، به دانش آموزان اين مدرسه بسته هاي لوازم التحرير و نوشت افزار اهدا كردند.
اهداي بسته هاي نوشت افزار به دانش آموزان سراسر كشور در آغاز سال تحصيلي از سنت هاي نيكوكاري بانك آينده است كه بر مبناي ايفاي نقش مسئوليت اجتماعي است كه از سال 1395 بنا نهاده شده و در اين مدت بيش از 6 ميليون بسته لوازم التحرير ميان دانش آموزان كشور توزيع شده است، كه امسال نيز همزمان با اول مهر اين سنت حسنه به صورت گسترده آغاز شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار