نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که عدم احراز صلاحیت را ابلاغ کردند گفت: هواداران خود را به آرامش دعوت می‌کنم و در چارچوب قانونی پیگیری لازم را انجام خواهیم داد.
کد خبر: ۱۱۳۷۲۰۷
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۴ 11 November 2023

به گزارش تابناک خراسان جنوبی؛ ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۲ اعلام کرد طی روزهای جمعه و شنبه  (۱۹ و ۲۰ آبان ماه) نتایج هیأت اجرایی از عدم تأیید یا عدم احراز صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی، ابلاغ می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

به اطلاع داوطلبان محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می رساند؛

در راستای اجرای ماده ۶۱ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و با توجه به اتمام مهلت بررسی صلاحیت ها در هیأت های اجرایی مراکز حوزه انتخابیه، نتایج مربوط به داوطلبانی که صلاحیت آنان احراز و یا تأیید نشده است طی روز جاری و فردا (۱۹ و ۲۰ آبان ماه) ابلاغ خواهد شد.

 بنابراین، داوطلبان مذکور در صورت اعتراض به نظر هیأت اجرایی مربوطه، می بایست شکایات خود را از تاریخ ۲۱/۰۸/۱۴۰۲ لغایت ۲۴/۰۸/۱۴۰۲ از ساعت ۸ الی ۱۸ به صورت غیر حضوری و صرفاً از طریق مراجعه به نشانی الکترونیکی keshvar.moi.ir «قسمت میز خدمت شورای نگهبان _ سامانه داوطلب» ثبت کنند.

بار دیگر تأکید می­‌شود ثبت شکایات و اعتراضات داوطلبان به صورت غیر حضوری است و از مراجعه حضوری به دفاتر نظارت استان‌ها پرهیز شود.

با اعلام بررسی صلاحیت ها در هیئت های اجرایی تاکنون مصطفی نخعی، نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی از عدم احراز صلاحیت خود به صورت رسمی خبر داده است.

براساس آن چه در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه اعلام شده از  ۳۰ کاندیدا این حوزه انتخابیه ۱۷ نفر تایید، ۹ نفر عدم احراز و ۴ نفر رد صلاحیت شده اند.

آن طور که دکتر مصطفی نخعی، نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به رسانه ها اعلام کرد: عدم احراز صلاحیت را ابلاغ کردند و هواداران خود را به آرامش دعوت می‌کنم و در چارچوب قانونی پیگیری لازم را انجام خواهیم داد.

برچسب ها: خراسان جنوبی
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار