: امیلیا کلارک از نخستین تجربه‌اش روی صحنه نمایش انتقاد کرد و گفت برای این کار آمادگی نداشته است.
کد خبر: ۱۰۵۲۹۷۲
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵ 27 June 2022

به گزارش تابناک خراسان جنوبی، امیلیا کلارک اولین بازی خود در صحنه تئاتر لندن را در «وست اند» با بازی در نقش نینا در نمایش «مرغ دریایی» اثر آنتون چخوف تجربه می‌کند.

این نمایش قرار بود مارس ۲۰۲۰ روی صحنه برود و پس از تنها ۴ اجرای پیش نمایش، به دلیل پاندمی کرونا به حالت تعلیق درآمد و اکنون کلارک امیدوار است این بازی، بهتر از اولین بازی او در برادوی در سال ۲۰۱۳ باشد که در نمایش «صبحانه در تیفانی» روی صحنه رفت. بازیگر سرشناس سریال «بازی تاج و تخت» گفته است اولین بازی او یک شکست فاجعه بار بود و او برای این نمایش آمادگی نداشت.

کلارک ۲ سال پیش از آن که با بازی در سریال «بازی تاج و تخت» به شهرت برسد برای نخستین بار در نمایشی نقش‌آفرینی کرد و در نقش هالی گولایتلی در کنار کوری مایکل اسمیت در برادوی به صحنه رفت. بازی او به شدت نقد شد و نیویورک تایمز نوشته بود کلارک مانند بازیگری کم و سن سال که به سختی تلاش دارد تا از یک فرد بزرگسال مجرب فراتر برود، عمل کرده است. خیلی‌ها انتخاب کلارک به جای آدری هیپبورن را نقد کردند و این را انتخابی اشتباه نامیدند.

کلارک با یادآوری این خاطره گفت: یک شکست فاجعه بار بود. آیا من آماده بودم؟ نه. قطعاً آماده نبودم. من بچه بودم، خیلی جوان و بی‌تجربه بودم.

این بازیگر تاکید کرد: حالا که قرار است برای «مرغ دریایی» روی صحنه برود برایش ۱۰ بار ترسناک‌تر است و می‌ترسد تماشاگران بگویند او فقط در برابر دوربین می‌تواند بازی کند.

وی همچنین گفت که امیدوار است تماشاگران این نمایش برای دیدن مادر اژدها (در سریال «بازی تاج و تخت») به سالن نیایند چون شخصیت او در این نمایش هیچ شباهتی به آن شخصیت ندارد.

تام ریس هریس بازیگر نقش تریگورین با کلارک در تولید «مرغ دریایی» همراهی کرده است. این نمایش قرار است از ۳۰ ژوئن تا ۱۰ سپتامبر در تئاتر هارولد پینتر لندن روی صحنه باشد.

امیلیا کلارک ۳۵ ساله است و در مرکز درام لندن تحصیل کرده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار